Мешканці гуртожитку по вулиці Зарічанській, 14а, що у Хмельницькому, перекрили дорогу біля облдержадміністрації. Люди скаржаться – їх можуть викинути на вулицю із власного житла.Вони намагалися викликати на розмову депутатів з ОДА та обласної ради, а також представників обласної прокуратури, пише сайт “Актуально”.

За словами протестуючих, вони удобиваються своїх прав на проживання у гуртожитку, який багато років тому незаконно продали приватному власнику.

Ми вже восьмий рік у судових процесах. Намагаємося добитися скасування купівлі-продажу гуртожитку, в якому проживаємо. На сьогоднішній день ми підняли усі архівні дані. І якщо перші роки ми ще не могли розібратися, то зараз чітко бачимо, що гуртожиток був і має бути обласною комунальною власністю. Обласна влада повинна витребувати своє майно з чужої власності. Тому що за той час, поки ми судилися, з’явилося уже два власники, – розповідає представник ініціативної групи гуртожитку Жанна Нагаєвська.

Через те, що гуртожиток знаходиться у приватній власності, оплату за комунальні послуги мешканці здійснюють не напряму, а через власника. Як він далі проплачує – невідомо. Зараз гуртожиток «загруз» у боргах за комуналку, тільки “Теплокомуненерго” винні півмільйона.

Мешканці зверталися за допомогою до поліції, але слідство досі не дало ніякого результату. А людей тим часом по одному виселяють із гуртожитку. Жителі бідкаються, що прожили там по декілька десятків років, а тепер їх просто можуть викинути на вулицю.

Людей виселяють з гуртожитку індивідуальними позовами. Незважаючи на те, що є заборона, адже зараз по гуртожитку паралельно ідуть два судові процеси. От буквально минулої п’ятниці виселили жіночку з другого поверху, – поскаржилася Жанна Володимирівна.

Втративши терпіння, люди вирішили перекрити вулицю поблизу ОДА. Близько десятка мешканців гуртожитку безперервно ходили пішохідним переходом, тримаючи в руках плакати з написами «Нас позбавляють Конституційного права на житло» та «Нас роблять бомжами». Проте депутатів з ОДА та обласної ради, а також представників обласної прокуратури, яких протестувальники завчасно попередили про акцію, жителі гуртожитку так і не дочекалися.

Залиште коментар

Також по темі

150 сільських бібліотек Хмельниччини отримали комп’ютери

Сільським бібліотекам Хмельниччини передали 300 комп’ютерів. За допомогою