У ході деклараційної кампанії на Хмельниччині з‘явився перший офіційний мільйонер
Про доходи за 2015 рік у Славутській ОДПІ відзвітувався місцевий мешканець, який задекларував 1,5 мільйона гривень від продажу нерухомого майна. Відповідно до бюджету буде спрямовано додаткових 75 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб та 23 тисячі гривень військового збору.У ході деклараційної кампанії на Хмельниччині з‘явився перший офіційний мільйонер
Про доходи за 2015 рік у Славутській ОДПІ відзвітувався місцевий мешканець, який задекларував 1,5 мільйона гривень від продажу нерухомого майна. Відповідно до бюджету буде спрямовано додаткових 75 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб та 23 тисячі гривень військового збору.

Загалом на сьогодні декларації про майновий стан і доходи, отримані у 2015 році, подали 2600 мешканців Хмельниччини. Сума задекларованих доходів становить 152 мільйони гривень. Наразі до бюджету від деклараційного процесу надійде 4,5 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб та 1,2 мільйона гривень військового збору.

Як свідчить аналітика, найбільш активними нині є декларанти, котрі минулого року отримали спадщину, або ж в подарунок майно. 1108 таких подолян задекларували майна вартістю понад 77 мільйонів гривень. На другому місці громадяни, які здають у найм нерухоме майно. Відповідно, вони подали 100 декларацій на 1,3 мільйона гривень. Понад 66 декларацій на суму отриманого доходу 4,4 мільйона гривень подано мешканцями краю щодо продажу рухомого та нерухомого майна.

Фахівці фіскальної служби Хмельниччини наголошують, що обов’язковому декларуванню підлягає отримання спадщини, подарунків, прибутків від здійснення операцій з продажу цінних паперів, корпоративних прав, отримання благодійної допомоги, оплати від надання майна в оренду, від продажу або обміну нерухомого та рухомого майна, доходи від фізичних осіб, які не є підприємцями. Оподатковуються й інші доходи, з яких не був утриманий податок, а також зарплати або доходи за цивільно-правовими договорами від двох і більше роботодавців, загальна річна сума яких перевищує 120 розмірів мінімальної заробітної плати.

Декларацію необхідно подати до податкової інспекції за місцем реєстрації до 1 травня, а з метою оформлення податкової знижки – до 31 грудня 2016 року. Це можна в один із трьох зручних способів: особисто або уповноваженою особою, поштою та за допомогою мережі Інтернет. Усі консультації щодо декларування можна отримати як у фахівців фіскальної служби, так і на сайтах ДФС.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього