У храмах Хмельницького вшановують Святого Миколая
У спільній молитві усі прихожани храму просили миру для країни, злагоди в домівках та здоров’я усім військовим і волонтерам, а також Царства Небесного для загиблих.У храмах Хмельницького вшановують Святого Миколая
Прихожан церкви Різдва Пресвятої Богородиці із святом привітав міський голова Олександр Симчишин, який цього дня відвідав службу в ньому, повідомляють на сайті міської ради.
Здавна його вважають покровителем воїнів, мандрівників, моряків та торговців. Також він допомагає бідним у скруті, опікується дітьми та студентами.
«Хочу привітати вас із великим святом – Днем Святого Миколая. Дуже хотілось би, щоб він повернув у наші домівки мир, допоміг закінчити військові дії на сході, аби наші рідні, друзі, близькі повернулися додому, щоб жити, працювати та виховувати дітей на мирній землі» – сказав у вітальному слові очільник міста.
У спільній молитві усі прихожани храму просили миру для країни, злагоди в домівках та здоров’я усім військовим і волонтерам, а також Царства Небесного для загиблих.
Митрофорний протоієрей Іван Данкевич подякував міському голові за привітання та побажав йому успіхів у роботі.
Святий Миколай – улюбленець всіх дітей. За гарну поведінку, допомогу дорослим та успіхи у навчанні він приносить бажані подарунки. Тому і малечі на святковій службі було чимало. Усім дітям Олександр Сергійович побажав міцного здоров’я, успіхів у навчанні та здійснення мрій, а хмельничанам гарно відсвяткувати новорічно-різдвяні свята та не забувати у молитві просити Бога про мир та злагоду для нашої країни.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього