У Кам’янець-Подільський зареєструвати шлюб за добу приїздять з усієї України і навіть з-за кордону

За час дії  проекту “Шлюб за добу”, який стартував у День закоханих, на різних туристичних локаціях Кам’янця-Подільського свої почуття офіційно засвідчили 24 пари.  Про це повідомляє Кам’янець-Подільська міська рада.

Як повідомляють в туристично-інформаційному центрі, двадцять пар закоханих зареєструвало шлюб ще в лютому і вже чотири – в березні. Найбільше при цьому користується попитом туристично-інформаційний центр – тут свої стосунки узаконили дванадцять пар молодят. Трішки менше – дев’ять пар –  вподобали залу Галереї мистецтв, дві пари віддали перевагу Старій фортеці і одна вирішила побратися в залі Ратуші.

В основному, бажаючі зареєструвати свій шлюб за добу у Кам’янці – мешканці Хмельниччини: Красилова, Дунаївців, обласного центру. Приїжджали також закохані з Чернігівської, Луганської, Харківської, Чернівецької, Львівської, Черкаської, Рівненської областей, а ще – з Нігерії, Єрусалиму та Польщі.

Нагадаємо, що початок проекту «Шлюб за добу» стартував 14 лютого. Цього дня свої стосунки у Кам’янці-Подільському узаконили дев’ять пар.

Залишити відповідь