Міський морг, що знаходився у центрі Кам’янця-Подільського та межував із медичним коледжем, де навчаються сотні дітей, нарешті переїхав. Тимчасово два морги – міський та районний, – об’єднали під одним дахом.

 

Під час останньої сесії Кам’янець-Подільської районної ради депутати прийняли рішення щодо надання дозволу Кам’янець-Подільській ЦРЛ на передачу приміщень патологоанатомічного корпусу в оренду міській лікарні №1.

Не проти об’єднання двох моргів – міського та районного, – виступив головний лікар центральної райлікарні Віталій Шевчук, який доповідав із цього питання на сесії. Відповідні листи райраді з проханням оренди надіслали Кам’янець-Подільська міська рада і Хмельницьке обласне бюро судово-медичної експертизи.

Після тривалих дискусій депутати зглянулися на те, що аварійний морг, та ще й у центрі міста, не вписується в жодні рамки. А спільними зусиллями і ремонтні роботи в районному приміщенні легше буде зробити, і комунальні послуги легше платити.

Чи надовго таке переселення, однозначної відповіді ніхто не дає, але головний медик Кам’янця-Подільського Юрій Пливанюк запевнив, що в старе приміщення у центрі міста міський морг уже не повернеться.

Нагадаємо, влітку минулого року у Кам’янці-Подільському навколо міського моргу розгорівся цілий скандал. Жінка, що прийшла до моргу по труп свого родича, знайшла під його дверима коробки з частинами людського тіла, які уже засмерділися. Тоді головний лікар Кам’янець-Подільської міської лікарні №1 Ігор Войтенко визнав, що ситуація із міським моргом доволі серйозна та потребує негайного вирішення. Він зізнався, що спеціальних холодильників для збереження тіл на балансі міської лікарні немає, тож трупи у морзі просто стікають юшкою та, відповідно, засмерджують усе навколо. Та й саме приміщення знаходиться у жахливому аварійному стані.

Джерело: Подолянин, Вечірній Кам’янець.

 

 

 

 

 

Залиште коментар

Також по темі

У Кам’янці-Подільському відбудеться середньовічний фестиваль «Таємниці форпосту»

18-20 червня запрошуємо усіх поринути у світ таємниць