Наприкінці квітня в Кам’янеці-Подільському запустять «атипові екскурсії». Їх організовують засновник фестивалю Respublica Андрій Зоін та учасник гурту Zapaska Павло Нечитайло, які зазначають, що маршрути, які вони склали, – «найдорожчі, але їх не купиш за гроші».

«Ми будемо показувати Кам’янець, не залапаний євроремонтами і світодіодними гірляндами, на які, мов метелики, злітаються пересічні туристи», – розповідає Cultprostir Андрій Зоін.

Учасники цих екскурсій матимуть можливість побачити трьохсотрічні будівлі, каміння в які закладав сам Устим Кармалюк, підводні течії Біланівки та Цибулівки, а також побувати на дні Сарматського моря, в забутих гаванях, «помешканні дяді Юри» та на вечері в людожера. За словами Андрія Зоіна, це немов «подорожі принца Флорізеля в глибини міста з його справжнім життям і таємницями».

Перекусити екскурсоводи обіцяють повести не в готелі та піцерії, а в секретні харчевні, невідомі туристам, але добре знані аборигенам Кам’янця-Подільського.

Організатори не гарантують безпеку учасників екскурсій і попереджають, що не всі можуть дожити до їхнього завершення. «Під час подорожі будуть як заплановані, так і непередбачувані зустрічі з локальними героями, мемами і розбійниками. Деякі з них стали на шлях виправлення, інші – ні», – пояснив Андрій Зоін.

До слова, лідер гурту «Zapaska» Павло Нечитайло –  кандидат історичних наук, який очолює археологічні розкопки в Старому місті у Кам’янці.

Орієнтовна тривалість екскурсії – 2-3 години.

Записатись на атипову екскурсію можна на сторінці квесту у ВКонтакте.

Залиште коментар

Також по темі

У Кам’янці-Подільському відбудеться середньовічний фестиваль «Таємниці форпосту»

18-20 червня запрошуємо усіх поринути у світ таємниць