У Кам’янці боротимуться з шансоном та попсою
Кам\’янецькі організації виступили проти окупації російським шансоном та поп-музикою громадського транспорту та закладів харчування.
У Кам’янці боротимуться з шансоном та попсою
Кам\’янецькі організації боротимуться проти окупації російським шансоном та поп-музикою громадського транспорту та закладів харчування.
У понеділок, 18 квітня, у місті відбувся брифінг за участю представників політичних партій міста та журналістів. Ініціаторами проведення інформаційного заходу виступили представники товариства «Просвіта», «Вільні люди» та інші.
Анатолій Паладійчук, представник Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, акцентував увагу на питанні поширення культурницької пропаганди так званого «руського мира». Наразі вже створено сайт, що виступає своєрідною базою даних про тих виконавців естради, що відверто підтримують політику Кремля. Сайт має назву «Муз ТВ Радіо Війна». За словами пана Анатолія, у переліку даних сайту наведено імені артистів «типу Ані Лорак», композиції який продовжують «крутити» на українському радіо, телебаченні.
На брифінгу підняли також питання музичного фону в громадському транспорті. Відтак планують проводити інформаційні кампанії із перевізниками. А тим із маршрутників, хто буде проти такої акції, погрожують, що їхні імена з’являться у «чорному списку» на сайті «Муз ТВ радіо Війна». Таку ж кампанію проведуть і у закладах харчування.
Крім того, представники організацій наголосили, що у планах є створення власної Fm-радіохвилі Кам’янця, повідомляє 20 хвилин.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього