У Кам’янці квартирант вкрав у власниці квартири золота на 34 тисячі
Крім того, зловмисник шахрайським шляхом заволодів мобільним телефоном iPhone.У Кам’янці квартирант вкрав у власниці квартири золота на 34 тисячі
Впродовж останніх півроку з квартири кам’янчанки періодично зникали золоті прикраси. Як з’ясували правоохоронці, коштовності крав 18-річний товариш сина потерпілої, який з лютого мешкав у них.

9 вересня до Кам’янець-Подільського відділу поліції звернулась місцева жителька із заявою про крадіжки особистих речей. Жінка розповіла, що із квітня почала помічати, як десь зникають золоті вироби. Спочатку не звертала на це особливої уваги, оскільки в квартирі тривав ремонт і речі постійно переносились з місця на місце. Але потім підозра впала на 18-річного квартиранта, товариша її неповнолітнього сина. Ще наприкінці лютого останній попросив матір, щоб дозволила пожити у них його товаришу із Чемеровецького району. Та погодилась, але навіть не підозрювала, що юнак таким чином може відплатити за гостинність.

Провівши розмову з молодиком, правоохоронці з’ясували, що він справді причетний до зникнення з квартири ювелірних виробів. За період з квітня по вересень невдячний квартирант скоїв 7 крадіжок. Викрадені прикраси здавав у ломбард, а гроші витрачав на власні потреби.

Крім того, зловмисник шахрайським шляхом заволодів мобільним телефоном iPhone у сина потерпілої, який згодом теж продав. Загальна сума збитків, завданих підозрюваним, складає 34 тисячі гривень. Молодику доведеться відповідати перед законом за ч. 2 ст. 185 «Крадіжка» та ч. 2 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Йому загрожує до 5 років позбавлення волі, повідомляє СК поліції Хмельницької області.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього