У Кам’янці на концерт рок-гурту закликали флешмобом
Близько тридцяти молодих людей затанцювали 19 липня для того, щоби звернути увагу мешканців міста на благодійний концерт американського рок-гурту «Kutless».У Кам’янці на концерт рок-гурту закликали флешмобом
Близько тридцяти молодих людей затанцювали посеред Кам’янця 19 липня для того, щоби звернути увагу мешканців міста на благодійний концерт американського рок-гурту «Kutless», який відбудеться 11 серпня на площі Польський Ринок (біля Ратуші).

У Кам’янці на концерт рок-гурту закликали флешмобом

Такий захід влаштували і для того, щоб популяризувати серед кам’янецької молоді здоровий спосіб життя і християнські цінності.

Молоді люди «флешмобили» біля Центрального ринку. Після закінчення усім глядачам роздавали флаєри-запрошення на концерт. Учасники впевнені, що кам’янчани повинні слухати гарну музику, повідомляють у міській раді Кам’янця-Подільського.

«Я вирішила взяти участь у флешмобі, щоб підтримати християнський гурт «Kutless». Наша мета – привабити глядачів на концерт, нині ми роздавали безкоштовні запрошення, – каже учасниця флешмобу Олеся Чижевська. – Ми за те, щоб люди слухали правильну музику, яка не створює негативних емоцій, а композиції «Kutless» – про добро, людяність та любов».

Як зазначив координатор проекту «PULSE» по західній Україні Валерій Каспров, назва їхнього туру – «Любов може». Це насамперед мотивація любити себе, оточуючих і тоді світ навколо стане кращим. Ми за те, щоби молоді люди не боялися брати відповідальність за себе, за своє місто, за свій регіон, за свою Країну і ми закликаємо саме до цього. Гурт «Kutless», також поділяє такі принципи та несе їх у маси. Сподіваємось, що Кам’янець гідно зустріне зіркових гостей та покаже, що ми вміємо гарно проводити час.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього