У Кам’янці на Великдень встановлять гігантську писанку
Яйце заввишки два з половиною метри, прикрашатиме на Великдень площу біля міської ради. Зроблено його з металевого каркасу, далі диво-писанку відшліфують, пофарбують, а молодь з мистецьких закладів міста прикрасить національним візерунком.У Кам’янці на Великдень встановлять гігантську писанку
Яйце заввишки два з половиною метри, прикрашатиме на Великдень площу біля міської ради. Зроблено його з металевого каркасу, далі диво-писанку відшліфують, пофарбують, а молодь з мистецьких закладів міста прикрасить національним візерунком.

Особливість кам’янецької писанки ще й в тому, що вона обертатиметься навколо своєї осі.

«Ми плануємо щорічно радувати наших городян подібними дійствами. Це, певною мірою, привчає дітей до духовності, до української культури. Ми прагнемо створити дітям святковий настрій, а також пробуджувати в людей патріотичні почуття, що надзвичайно актуально сьогодні» – коментує міський голова Михайло Сімашкевич.

Уже з наступного тижня ропочнуться роботи по встановленню святкової писанки – символа Великодня, оберегу усього народу від злого. Виготовляє каркас головного святкового атрибуту місцевий коваль Ростислав Пугач.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього