У Кам’янці на вулиці жінку вкололи невідомим предметом (ОНОВЛЕНО)
Містом почали поширюватися чутки та паніка.У Кам’янці на вулиці жінку вкололи невідомим предметом (ОНОВЛЕНО)
До редакції «Вечірнього Кам’янця» звернулися мешканці міста, стурбовані подією, яка сталася на Хмельницькому шосе у Кам’янці-Подільському. Невідомий чоловік, підійшовши ззаду до 30-річної жінки, вколов її невідомим предметом, після чого одразу втік.

Містом почали поширюватися чутки та паніка. За роз’ясненнями журналісти звернулися у міське відділення поліції.

\”Наразі посилені усі заходи безпеки, орієнтовані та посилені патрульні наряди у мікрорайоні \”Жовтневий\”, тому причин для хвилювання у населення міста – немає. Ми зробимо усе можливе, щоб встановити та притягнути до відповідальності особу, яка скоїла таке правопорушення\”, – прокоментувала речник начальника міського відділу поліції Ольга Шморгал.

ОНОВЛЕНО: Як повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук Кам\’янець-Подільський медіа-ресурс \”Кам\’янець\”, станом на сьогодні зафіксовано близько 37 випадків нападу на перехожих з уколом невідомої речовини.
Прикмети нападника: зріст – 1.70 м, куртка/кофта з капюшоном та дивний вигляд обличчя.

За іншою інформацією, на даний момент зафіксовано шестеро постраждалих. Як повідомляє Кам’янець Вечірній, після публікації на сайті ще 5 жінок звернулися з відповідними заявами до поліції. Маніяк знаходив своїх жертв у різних районах міста та в різний час доби. Вік жертв доволі різний – від 17 до 40 років. Чим він коле жінок, поки невідомо.

Поліція не надає опис чоловіка, тому підозрювати можна кожного. Також немає підтвердження, чи заражена голка чи ні. Поки що поліція безсила і не має чим заспокоїти громаду міста.

Кам’янчанам радять бути обережними та уважними на вулицях міста, приглядатися до невідомих, які підходять занадто близько.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього