У Кам'янці одесит ошукав жителів на 100 тисяч гривень
Житель Одеської області діяв за стандартним сценарієм: телефонував до своїх жертв, представлявся працівником поліції та пропонував вирішити питання про непритягнення їхніх родичів до кримінальної відповідальності за певну винагороду.У Кам'янці одесит ошукав жителів на 100 тисяч гривень
Житель Одеської області діяв за стандартним сценарієм: телефонував до своїх жертв, представлявся працівником поліції та пропонував вирішити питання про непритягнення їхніх родичів до кримінальної відповідальності за певну винагороду.
Протягом січня-лютого 2016 року до Кам’янець-Подільського відділу поліції надійшло 6 заяв від жертв шахрая, який діяв за досить поширеною схемою: спочатку він телефонував до потерпілих і повідомляв, що їхні близькі потрапили до поліції та підозрюються у вчиненні кримінального правопорушення. Але «питання», мовляв, можна вирішити, сплативши певну суму. Спантеличенні родичі без будь-яких роз’яснень передавали останні гроші через таксистів, службою доставки яких користувався зловмисник, а потім дізнавались, що з їхніми близькими все гаразд, повідомляють на сайті ГУ Національної поліції.
Кам’янець-подільські правоохоронці, провівши ряд оперативно-розшукових заходів, встановили особу шахрая. Ним виявився 35-річний житель Овідіопольського району Одеської області.
Наразі зловмиснику вже оголошено про підозру у вчиненні 5 кримінальних правопорушень за ч. 2 ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, яке йому загрожує, — позбавлення волі на строк до 3 років. Правоохоронці перевіряють підозрюваного на причетність до вчинення аналогічних злочинів, але вже на сьогодні шкода, завдана потерпілим, складає близько 100 тисяч гривень.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього