У Кам'янці пам'ять про загиблих в АТО увіковічнить меморіал
Чотирнадцятого жовтня, у День Захисника України та Українського козацтва, в Кам’янці-Подільському буде відкрито меморіал пам’яті Героїв АТОУ Кам'янці пам'ять про загиблих в АТО увіковічнить меморіал
Чотирнадцятого жовтня, у День Захисника України та Українського козацтва, в Кам’янці-Подільському буде відкрито меморіал пам’яті Героїв АТО, повідомляють на сайті міської ради.
Офіційне відкриття пам’ятного знаку відбудеться о 9 годині ранку на розі вулиць Гагаріна та Гунської.
Про ідею зародження встановлення меморіалу Героям АТО та її реалізацію розповів начальник Кам’янець-Подільського гарнізону Володимир Родіков: \”Дякувати Богу поки що у нас спостерігається перемир’я, не чути пострілів на сході, і хочеться вірити, що такі довгоочікувані мир і тиша таки настали. Та ми маємо пам’ятати тих, хто загинув, захищаючи нашу землю. Щоб нащадки пам’ятали наших Героїв у нас виникла ідея створення меморіалу. Нашу ініціативу сприйняли і коли ми починали роботи по облаштування цього пам’ятного знаку не помилилися, що навіть пересічні кам’янчани нас підтримають. Віримо, що Україна буде мати гарне майбутнє і такого, що ми пережили за останні два роки в її історії більше не повториться”.
Як повідомив Володимир Геннадійович, один з елементів меморіалу привезено з-під Маріуполя, де відбувалися бої наших військових з агресором.
Також 14 жовтня відбудеться ряд заходів, присвячених відзначенню Дня Захисника України та Дня Українського козацтва, про які буде повідомлено додатково.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту