У Кам’янці перебуває делегація з Республіки Польщі
Кам’янець-Подільський знову зустрічає представників з-за кордону. До міста на декілька днів завітала делегація з Республіки Польщі на чолі з Президентом міста Глогова Рафаелем Рокашевічем та старостою Глоговського повіту Ярославом ДудковякомУ Кам’янці перебуває делегація з Республіки Польщі
Кам’янець-Подільський знову зустрічає представників з-за кордону. До міста на декілька днів завітала делегація з Республіки Польщі на чолі з Президентом міста Глогова Рафаелем Рокашевічем та старостою Глоговського повіту Ярославом Дудковяком, повідомляють на сайті міської ради.
У рамках перебування в місті, гості зустрілися з міським головою Михайлом Сімашкевичем та поспілкувалися з представниками засобів масової інформації.
Президент Глогова Рафаель Рокашевіч поділився з журналістами своїми враженнями про місто: \”Ми побачили, що в Кам’янці піклуються про місто, його розвиток та бережуть історію. Ваша домівка наче частина Європи, адже вулиці освітлені, прибрані, в належному стані сквери та фонтани. Вам є чим пишатися і що берегти”.
Варто нагадати, що польські друзі завжди підтримували Кам’янець. Завдяки тісній співпраці з польськими містами-партнерами, неповносправні діти мають можливість оздоровитись у реабілітаційному центрі в Польщі, влітку діти учасників АТО відпочивали безкоштовно в Тарново-Пудгурне, неодноразово надавалася гуманітарна допомога військовослужбовцям та переселенцям.
\”Ми щиро вдячні за те, що ваша делегація відвідала наше місто і за всебічну підтримку як Кам’янця так і України, яку ви демонструєте на міжнародному рівні”, – зазначив міський голова Михайло Сімашкевич.
У свою чергу староста Глоговського повіту Ярослав Дудковяк зауважив: \”Наші зустрічі для того, щоб вирішувати певні питання та допомагати один одному, а не для того, щоб просто зустрітися. Маємо на найближчий час ще одну ідею – передати пожежникам Кам’янця тепловізор”.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту