У Кам`янці-Подільському 2014 стане роком ремонту дорігНа засіданні виконавчого комітету, його члени, на чолі з міським головою Михайлом Сімашкевичем, розглянули план капітального та поточного ремонту доріг у 2014 році.

Якщо характеризувати місто за цим напрямком, то всього у Кам’янці 181,1 км доріг, серед них61% потребує капітального ремонту, біля 30% – у задовільному стані, решта – у нормальному.

Виходячи з даної ситуації, міський голова Михайло Сімашкевич вбачає одним з основних векторів розвитку міста у 2014 році – ремонт доріг.У Кам`янці-Подільському 2014 стане роком ремонту дорігНа засіданні виконавчого комітету, його члени, на чолі з міським головою Михайлом Сімашкевичем, розглянули план капітального та поточного ремонту доріг у 2014 році.

Якщо характеризувати місто за цим напрямком, то всього у Кам’янці 181,1 км доріг, серед них61% потребує капітального ремонту, біля 30% – у задовільному стані, решта – у нормальному.

Виходячи з даної ситуації, міський голова Михайло Сімашкевич вбачає одним з основних векторів розвитку міста у 2014 році – ремонт доріг.
На заплановані роботи , з різних рівнів бюджетів, передбачено кошти у розмірі 9 млн.200 тис грн.

Отож, капітально реставруватимуть вулиці: Шевченка, Данила-Галицького, Чехова.

Поточним ремонтом будуть охоплені вул Північна, вул Тімірязєва, вул Пушкінська, вул Чапаєва, вул Суворова, вул Гагаріна, вул Смотрицька, вул Харченка, вул Червоноармійська, Проспект Грушевського, вул Князів Коріатовичів, вул Огієнка, вул Лесі Українки, вул Панівецька, вул Вірменська, вул Матросова, Хмельницьке шосе,Нігинське шосе, вул Дружби народів, вул Жукова, вул 30 років Перемоги, вул Космонавтів, вул Молодіжна, вул Сіцинського.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього