У Кам`янці-Подільському боряться з комунальними боргамиДнями за ініціативи міського голови Кам`янця-Подільського Михайла Сімашкевича під головуванням першого заступника міського голови Сергія Самари відбулася нарада з питань виконання впроваджень щодо стягнення заборгованості на користь комунальних підприємств за спожиті послуги та стягнення штрафів за адміністративні правопорушення винесені адміністративною комісією при виконавчому комітеті Кам\’янець-Подільської міської ради, які знаходяться на виконанні в державній виконавчій службі Кам\’янець-Подільського міськрайонного управління юстиції.
У нараді взяли участь керівники виконавчих органів міської ради та керівники комунальних підприємств.У Кам`янці-Подільському боряться з комунальними боргамиДнями за ініціативи міського голови Кам`янця-Подільського Михайла Сімашкевича під головуванням першого заступника міського голови Сергія Самари відбулася нарада з питань виконання впроваджень щодо стягнення заборгованості на користь комунальних підприємств за спожиті послуги та стягнення штрафів за адміністративні правопорушення винесені адміністративною комісією при виконавчому комітеті Кам\’янець-Подільської міської ради, які знаходяться на виконанні в державній виконавчій службі Кам\’янець-Подільського міськрайонного управління юстиції.
У нараді взяли участь керівники виконавчих органів міської ради та керівники комунальних підприємств.

З детальною інформацією про виконавчі впровадження, які знаходяться на виконані в державній виконавчій службі Кам\’янець-Подільського міськрайонного управління юстиції виступили директори комунальних підприємств: Коваль М. Й., (ЖКП «Південь»), Свідерський В. А., (КП «Житловик»), Віннічук А. П., (КП «Добробут») та Середюк С. М., (ККП «Господар»).
В свою чергу Сергій Григорович наголосив на необхідність контролю за виконанням впроваджень начальнику державної виконавчої служби Кам\’янець-Подільського міськрайонного управління юстиції взяти під особистий контроль за виконавчиими впровадженнями щодо стягнення заборгованості на користь комунальних підприємств за спожитті послуги та стягнення штрафів .Кожен керівник комунального підприємства мав змогу поділитися проблемними питаннями та надавати свої пропозиції, які обов’язково будуть враховані.
Також перший заступник міського голови Сергій Самара закликав керівників комунальних підприємств розробити та впровадити механізми ліквідації заборгованості якісніше співпрацювати як з боржниками так і з державною виконавчою службою.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього