У Кам'янці-Подільському через бездіяльність ЖЕКу на горищі будинку живуть щурі
Підвал у будинку на вул. Васильєва, 1 у Кам’янці-Подільському постійно затоплює, на технічному поверсі плодяться щурі. Через постійну вологу у помешканнях людей стіни вкрилися грибком. Утім комунальники не помічають жодну із цих проблем.У Кам'янці-Подільському через бездіяльність ЖЕКу на горищі будинку живуть щурі
Підвал у будинку на вул. Васильєва, 1 у Кам’янці-Подільському постійно затоплює, на технічному поверсі плодяться щурі. Через постійну вологу у помешканнях людей стіни вкрилися грибком. Утім комунальники не помічають жодну із цих проблем.

Місцеві мешканці продемонстрували активісту «Громадського руху «Народний контроль» Володимиру Комарніцкому затоплений підвал, в якому купа сміття, по коліна болото, сморід й комахи. Як розповіли містяни, за 20 років комунальники жодного разу не прибирали у підвальному приміщенні.

Також «Народному контролю» влаштували невелику екскурсію на технічний поверх, де всюди щурячі кубла та гори сміття.

За словами мешканців, щури час від часу пробираються у квартири. Разом із журналістами активіст «Громадського руху «Народний контроль» Володимир Комарніцкий звернувся до міськвиконкому, аби з’ясувати, скільки ще часу комунальники ігноруватимуть людські проблеми. Заступник Кам’янець-Подільського міського голови Сергій Бабій запевнив – ЖЕКівці цього року мали ліквідувати проблему. Чому цього не зробили, пообіцяв з’ясувати під час виїзної комісії.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього