У Кам'янці-Подільському за тиждень презентують "картку кам'янчанина"
Вже наступного тижня міська рада планує підписати договір з АТ \”Ощадбанк” щодо запровадження електронної карти кам’янчанина на кшталт такої, яка діє у Львові.У Кам'янці-Подільському за тиждень презентують "картку кам'янчанина"
Вже наступного тижня міська рада планує підписати договір з АТ \”Ощадбанк” щодо запровадження електронної карти кам’янчанина на кшталт такої, яка діє у Львові.

Як зазначає міський голова Михайло Сімашкевич: \”Такий крок має стати важливим назустріч електронному самоврядуванню, яке фактично домінує в розвинених країнах. Варто відходити від того, що людина повинна простояти в черзі задля здійснення певної операції годину, коли це можна зробити не виходячи з квартири, чи офісу за декілька хвилин”.

Про багаточисельні операції, які можна виконувати за допомогою електронної карти в жовтні минулого року кам’янчанам розповідала виконавчий директор Української асоціації венчурного капіталу та прямих інвестицій, експерт Агентства електронного урядування України, радник голови комітету закордонних справ Парламенту Естонії Яніка Мерило. Ще декілька місяців тому учасники зустрічі з Янікою запровадження в Україні функцій, без яких неможливе життя в
Естонії, сприймали з невеликою довірою.

Проте за декілька місяців зроблено чималу роботу і сьогодні вже є результат.

Пластиковий носій міститиме чіп з електронним підписом власника, що дасть змогу здійснювати електронно-цифровий підпис документів, проводити безконтактні платежі.

Серед переваг карти кам’янчанина також:
– можливість отримувати на картку заробітну плату, стипендію, пенсію, інші соціальні виплати;
– знижки та бонуси в торгівельних мережах міста;
– знижки в аптеках, тощо.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього