У Кам'янці-Подільському чоловік впав з недобудованої будівлі і потрапив в реанімацію
1 квітня у Кам’янці-Подільському до пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про те, що на вул. Драй Хмари необхідно надати допомогу з транспортування потерпілого громадянина, який впав із висоти та не міг самостійно вибратися.У Кам'янці-Подільському чоловік впав з недобудованої будівлі і потрапив в реанімацію
1 квітня у Кам’янці-Подільському до пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про те, що на вул. Драй Хмари необхідно надати допомогу з транспортування потерпілого громадянина, який впав із висоти та не міг самостійно вибратися. Про це повідомляють в ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.

Отримавши сигнал, черговий караул швидко виїхав за вказаною адресою та через підвал разом з медиками дісталися до потерпілого. Після надання невідкладної допомоги рятувальники винесли потерпілого на ношах до карети швидкої та передали медикам.
У Кам'янці-Подільському чоловік впав з недобудованої будівлі і потрапив в реанімацію
Як з’ясувалося, 28 річний чоловік знаходився в недобудованій будівлі та з невідомих причин впав з четвертого поверху на третій. Крики з проханням про допомогу почули працівники з сусідньої недобудованої споруди та викликали швидку. Медики не змогли потрапити в будівлю, так як вхідні двері були заблоковані.
В результаті падіння постраждалий отримав відкриту черепно–мозгову травму та перелом основи черепа.
Наразі чоловік переведений з реанімації та знаходиться на стаціонарному лікуванні в Кам’янець-Подільській центральній районній лікарні.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього