У Кам'янці-Подільському цікаво відсвяткували день художника
Традиційно, напередодні Дня художника, який відзначається другої неділі жовтня, творча еліта Кам\’янця-Подільського дивувала усіх присутніх своєю майстерністю та різнобарв’ям кольорівТрадиційно, напередодні Дня художника, який відзначається другої неділі жовтня, творча еліта Кам\’янця-Подільського дивувала усіх присутніх своєю майстерністю та різнобарв’ям кольорів.
Протягом неділі викладачі художнього відділу міської дитячої школи мистецтв (директор Валентина Рябчук) гостинно запрошували учнів, батьків та гостей школи на майстер-класи.
У Кам'янці-Подільському цікаво відсвяткували день художника
Розпочався творчий тиждень з виготовлення ляльки-мотанки «Десятиручки». Завідуюча відділом Тетяна Білоус розповіла про традиції українського народу та про символічне значення ляльки. Після ознайомлення з технологією її виготовлення усі бажаючі приступили до роботи.
Продовжила майстер-класи Галина Ярошевська, яка залучила присутніх до виготовлення витинанки, в основу виготовлення якої було покладено мотиви рідного краю.
Людмила Мегей (колишня пластунка) спробувала «спорядити» всіх у подорож. Для цього знадобились наплічники, які було виготовлено у техніці «оригамі».
Паперові рибки з’явились у символічному акваріумі в четвер. Техніку їх виготовлення продемонструвала Валентина Лайтер.
Паралельно зі школою мистецтв свою майстерність демонстрували викладачі та вихованці дитячої художньої школи. Напередодні свого професійного свята художня школа відчинила навстіж свої двері для бажаючих зануритися у творчу атмосферу та пізнати деякі секрети художника.
Тут відбулось одразу два свята: вернісаж виставки творів викладачів школи та посвята учнів перших класів. На урочистості зібралися учні, викладачі, батьки й колеги з інших мистецьких закладів. На виставці представлено біля 50 робіт корифеїв школи: Дмитра Брика, Аркадія Данилюка, Збігнєва Гайха, Віктора Бурдейного, Володимира Павловича та працюючих викладачів: Олени Савчук, Тетяни Щербини, Олександра Брензея, Івана Машталєра, Ольги Поритко, Катерини Дегтяр, Ірини Бєлік, Оксани Фльорчук, Оксани Бедик, Дмитра Бабюка. Різноманіття художніх технік та жанрів задовольнить всіх шанувальників образотворчого мистецтва.
Найголовніша подія дня чекала на першокласників, для юних вихованців закладу була проведена урочиста посвята в художники. Цей обряд з радістю виконали випускники школи, а нині студенти факультетів художніх спеціальностей.
Тиждень напередодні Дня художника виявився насиченим, активним, творчим та незабутнім. І як сказала, звертаючись до присутніх, директор департаменту гуманітарної політики Олена Кузема, вміння малювати не обов\’язково зробить з кожної дитини видатного художника, але вміння малювати грамотно неодмінно розширить естетичний і духовний кругозір, навчить по-іншому дивитися на навколишній світ. І чим більше дітей оволодіє навичками образотворчого мистецтва, тим багатше стане наша нація.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

Літак, який вчора розбився під час зрошування поля, належить фірмі нардепа Лабазюка

Учора близько опівдня поблизу села Трительники Волочиського району