У Кам'янці-Подільському День захисту дітей провели масштабно та весело
Мабуть, такого масштабного святкування Дня захисту дітей у Кам’янці-Подільському, як цього року ще не було.У Кам'янці-Подільському День захисту дітей провели масштабно та весело
Мабуть, такого масштабного святкування Дня захисту дітей у Кам’янці-Подільському, як цього року ще не було.
Упродовж всього дня для юних кам’янчан було організовано численну кількість заходів, на яких можна було відчути справжню атмосферу свята. Окрім уже традиційної урочистої частини у сквері Гунські криниці, під час якої діти приймали вітання від представників міської влади, танцювали, співали, в місті проводилися майстер-класи, конкурс малюнків, караоке, спортивні змагання, організовані управлінням освіти і науки та службою у справах дітей. Також малеча, яка потребує особливої турботи мала можливість покататися на електромобілях, відвідати кінотеатри міста, повідомляють на сайті міської ради.

У Кам'янці-Подільському День захисту дітей провели масштабно та весело У Кам'янці-Подільському День захисту дітей провели масштабно та весело

Завершилося святкування як і розпочалося – масштабно та весело. Ввечері діти розважалися на території скверу “Європейський”. Аніматори, якими стали педагоги-організатори Об\’єднання підліткових клубів танцювали, співали з маленькими кам’янчанами. Також для дітей студенти та викладачі Подільського центру професійно-технічної освіти організували майстер-класи з виготовлення дерев’яних виробів, вишивки хрестиком, стрічками, розпису на склі, макраме, створення зачісок і не тільки.
В рамках благодійної акції “Фотосесія на повітряній кулі” діти мали можливість зробити світлини на пам\’ять. На жаль, через погодні умови підняти малечу в небо не вдалося.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього