У Кам’янці-Подільському депутати вирішили не руйнувати мур в Старому місті
Протягом декількох тижнів у сквері біля Вірменського бастіону в Старому місті тривають роботи зі створення унікального музею мініатюр “Замки України”.У Кам’янці-Подільському депутати вирішили не руйнувати мур в Старому місті
Протягом декількох тижнів у сквері біля Вірменського бастіону в Старому місті тривають роботи зі створення унікального музею мініатюр “Замки України”.
Втілити ідею відкриття у Кам’янці-Подільському парку мініатюр взялися підприємці з Хмельницького.
Так, у парку буде встановлено копії 15-ти замків України, над макетами яких працюють київські майстри.
Аби заохотити туристів відвідувати музей, підприємці вирішили побудувати вхід на його територію безпосередньо з тротуару, який веде до Старої Фортеці.
Питання будівництва східців у кам’яному мурі розглядатиметься на виконавчому комітеті міської ради.
Сьогодні ж на території майбутнього музею відбулося виїзне засідання депутатської комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології.
Члени комісії, виконавчого комітету та архітектори обговорили пропозицію будівництва окремого входу в музей та прийняли рішення рекомендувати виконавчому комітету не розглядати дане питання, адже така арка може бути перешкодою для руху як автомобілів так і туристів. Натомість запропонували розмістити вхід з вулиці Старобульварної, повідомляє Вечірній Кам’янць

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього