У Кам'янці-Подільському дітей навчали древнім ремеслам
На території Старому замку відбувся майстер-клас із бісероплетіння – різновиду декоративно-ужиткового мистецтва, з виготовлення мотанки – української народної ляльки як символ жіночої мудрості, родинний оберіг.У Кам'янці-Подільському дітей навчали древнім ремеслам
Для більш ніж 60-ти учнів Кам’янець-Подільської школи І-ІІІ ступенів «Славутинка» учасники проекту «Жива фортеця» історичного музею-заповідника провели майстер-класи, повідомляють на сайті міської ради.
На території Старому замку відбувся майстер-клас із бісероплетіння – різновиду декоративно-ужиткового мистецтва, з виготовлення мотанки – української народної ляльки як символ жіночої мудрості, родинний оберіг. Також діток навчали художньому розпису –давньому засобу декорування, який став відомим людству ще в стародавні часи.
У свою чергу діти 2-го класу відвідали безкоштовну екскурсію фортецею та дізнались історію карбування древніх монет. Старші хлопці спробували себе у стрільбі зі справжнього професійного арбалету, почули історію їх створення.
Наприкінці заходу всіх діток пригощали солодощами та нагородили грамотами за участь у майстер-класі древніх ремесел України.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього