У Кам'янці-Подільському дітям організували відпочинок на Дністрі
Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування 5 серпня поїхали відпочивати на \”Дністровську рів’єру”.У Кам'янці-Подільському дітям організували відпочинок на Дністрі
Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування 5 серпня поїхали відпочивати на \”Дністровську рів’єру”.
Вже вдруге ця категорія малечі має можливість долучитися до акції, ініційованої міським головою Михайлом Сімашкевичем, яка спрямована на оздоровлення та відпочинок дітей на березі річки, повідомляють на сайті міської ради.
Як показала організація першого виїзду, діти під час таких турів знаходять собі друзів, спілкуються, активно проводять дозвілля. Тому мер пообіцяв такий відпочинок влітку для юних кам’янчан проводити традиційно.
\”Минулого разу, коли ми проводжали дітей з міста, які не знали один одного і вже після того як я побачив їх на природі, зрозумів, що за короткий час вони стали більш відкритішими, обговорювали цікаві для них теми, стали фактично однією родиною. Тому, беззаперечно, такий відпочинок для них дуже важливий” – зазначив очільник Кам’янця.
Як проводять діти дозвілля на \”Дністровській рів’єрі” Михайло Сімашкевич цікавився особисто. Під час обідньої перерви він виїхав до юних мешканців нашого міста та привіз їм морозиво і солодощі, а також поспілкувався з дітьми, які розповіли йому про свої плани та мрії на майбутнє.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього