У Кам'янці-Подільському енергетиків привітали з професійним святом
За безперебійну роботу постачання електроенергії та швидке її відновлення у разі пошкодження, відповідають, звісно ж, енергетики, які 22 грудня відзначають своє професійне свято.У Кам'янці-Подільському енергетиків привітали з професійним святом
Кожен із нас звик до того, що в оселі повинно бути світло, і відсутність електроенергії хоча б півгодини викликає справжню паніку.
Та не завжди ми замислюємося, що є ті, хто постійно дбає аби в наших домівках, в кабінетах на роботі та в нічний час на вулиці було світло і затишно, працювали прилади, без яких сьогодні вже не уявляємо повсякденного життя.
За безперебійну роботу постачання електроенергії та швидке її відновлення у разі пошкодження, відповідають, звісно ж, енергетики, які 22 грудня відзначають своє професійне свято.
Привітати від імені мера Михайла Сімашкевича, дружній колектив Міського району електричних мереж, який вже не один рік очолює Борис Чорний, завітав заступник очільника Кам’янця Сергій Бабій, повідомляють на сайті міської ради.
\”Комунальні підприємства нашого міста мають з кого брати приклад, бо ви – справжня команда, яка працює професійно, злагоджено та оперативно. І якщо навіть стається аварія на лінії, кам’янчани знають, що за декілька хвилин, наслідки її будуть ліквідовані. Дякуємо вам за любов до рідного міста та турботу про його жителів”, – зазначив Сергій Бабій.
Найкращим працівникам він вручив грамоти виконавчого комітету.
Привітав колег зі святом, подякував за наполегливу, відповідальну щоденну працю та розповів історію електрифікації нашого краю, начальник Міського району електричних мереж Борис Чорний.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього