У Кам'янці-Подільському кавою пригощають коти
У Кам’янці-Подільському відкрилася кав’ярня, де можна посидіти в оточенні… 16 котів.У Кам'янці-Подільському кавою пригощають коти
У Кам’янці-Подільському відкрилася кав’ярня, де можна посидіти в оточенні… 16 котів, повідомляє Хронікер.

Коти, щоправда, намальовані. Але завдяки художникам Ользі Красовській та Ангеліні Єфименко, котрі розмалювали прилеглу стіну та клумби, виглядають напрочуд реалістично. Ідея належить приватному підприємцю Анастасії Донець та її команді. Сьогодні вона орендує під кав’ярню місце, де попередній господар зовсім нещодавно пригощав туристів пивом.

– Працюючи з туристами, ми зрозуміли, що потреба споживача відрізняється від наших уявлень. Люди хочуть не стільки кави і чаю, скільки затишку, приємного обслуговування, емоцій і поєднування непоєднуваного. Красиві ресторанні стільчики, кам’яна підлога, обдерті стіни створюють неповторний антураж, – зазначила Анастасія. – Це – вулична магія. У нас немає даху, стін. Тому ми «беремо» теплотою і щирістю.

Кав’ярню поряд із пабом «Команда» назвали «Щасливий кіт». Більше того, заклад вже має свою традицію – жоден із відвідувачів не покидає його без квітів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього