У Кам`янці-Подільському керівник розпускає міську організацію Партії регіонівНародний депутат України Володимир Мельниченко з Кам`янця-Подільського, який до вчорашнього дня очолював міську організацію Партії регіонів, заявив, що ініціюватиме за своєму виборчому окрузі створення громадського руху “Ми, кам’янчани, – за Угоду з ЄС!”. Каже, що агітуватиме членів ПР на місцях виходити з лав партії.У Кам`янці-Подільському керівник розпускає міську організацію Партії регіонівНародний депутат України Володимир Мельниченко, який до вчорашнього дня очолював міську організацію Партії регіонів, заявив, що ініціюватиме за своєму виборчому окрузі створення громадського руху “Ми, кам’янчани, – за Угоду з ЄС!”. Каже, що агітуватиме членів ПР на місцях виходити з лав партії.
“Я звертатимуся до своїх вже колишніх соратників зібрати первинні організації Партії регіонів і проситиму їх виходити з партії влади. Аналогічне пропонуватиму депутатам Кам’янець-Подільської міської ради, котрі входить до ПР. Натомість закликатиму долучатися до громадського руху “Ми, кам’янчани, – за Угоду з ЄС!”, – сказав нардеп.

Політик зауважив, що на нього ніхто не тиснув і не переконував вийти з Партії регіонів. Це було “самостійне рішення”.

“Рейтинг Партії регіонів падає з кожним днем після заяв їхніх спікерів. Навіть у базових областях – Донецькій, Луганській, Дніпропетровській – є проблеми з розумінням політичного курсу. Коли декларується одне, а потім робиться інше – що ж тоді мені пояснювати виборцям, котрі за мене проголосували?” – запитує мажоритарник.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього