У Кам'янці-Подільському лвів'янин презентував роман про потойбіччя
Якщо ви захоплюєтеся детективами і любите містику – точно мусите прочитати роман молодого українського письменника Сергія Бута «Листи з того світу»У Кам'янці-Подільському лвів'янин презентував роман про потойбіччя
Якщо ви захоплюєтеся детективами і любите містику – точно мусите прочитати роман молодого українського письменника Сергія Бута «Листи з того світу», повідомляє Хронікер.

Буквально за одну годину львівський автор зумів зацікавити слухачів своєї презентації, що відбулася 10 листопада у Галереї мистецтв. Зустріч організувало творче об’єднання «Фенікс».

За сюжетом книги Андрій, студент-археолог, під час реставрації старовинного склепу знаходить листа невідомої жінки, яка благає врятувати її доньку. Хлопець вирішує знайти цю жінку і відкриває несподіване… Події відбуваються у оповитому містикою Львові. Авантюри, таємничі листи, дивні звуки, чари ворожки, ланцюг смертей і шквал пристрастей – усе це в одному романі, який починається зі сцени на Личаківському, а закінчується на Венеціанському кладовищі, пропонує нам Сергій Бут.

«Ми повинні пам’ятати тих людей, котрі зробили дуже багато для нашої країни і кожного з нас зокрема», – розкриває основну ідею роману прозаїк.

Цей перший роман молодого і такого незаангажованого, без корони на голові, письменника був відзначений 2014 року «Коронацією слова». Несподівано для себе та інших йому вдалося «вистрілити» з першого разу й одразу отримати визнання українських читачів. Якщо бути чесною, то саме відвертість, щирість і розповіді про найцікавіші могильники світу найбільше сформували моє уявлення про Сергія Бута як творчу особистість.

Сам автор визнав себе письменником відносно нещодавно. Адже після роботи на держслужбі, яка видавалася йому нудною, він зайнявся фотографією та кіносценаріями. Роман «Листи з того світу» писався ним два роки і швидше для розваги. Зараз Сергій працює над новою книгою, яка, можливо, вийде вже навесні.

За словами письменника, українська літературу не потрібно сприймати стереотипно. У ній вистачає «села та сліз», але це не означає, що вона – вся така. Вітчизняним письменникам потрібно більше писати про героїв, яким і є головний персонаж «Листів» Андрій Багрій.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього