У Кам'янці-Подільському на одній вулиці відкрили дві європейські виставки
Оцінити дитяче мистецтво Великобританії, Австрії, Швеції, Болгарії, Литви, Польщі, Німеччини та України в рамках проекту благодійного фонду «Таланти України» тепер можна в Кам’янці-ПодільськомуУ Кам'янці-Подільському на одній вулиці відкрили дві європейські виставки
Оцінити дитяче мистецтво Великобританії, Австрії, Швеції, Болгарії, Литви, Польщі, Німеччини та України в рамках проекту благодійного фонду «Таланти України» тепер можна в Кам’янці-Подільському, повідомляє Громадське.Хронікер.
Після Києва, Львова, Сум, Берліну і Тернополя міжнародна виставка дитячих картин з Європи «Палітра фантазій» і персональна фотогалерея креативного директора фонду Наталі Тонкаль «Грузія очима українців» переїхала до Кам’янця-Подільського. У виставковій залі на Соборній та холі готелю «7 днів» представлені найкращі роботи проекту за цей рік.
– Міжнародний мистецький проект «Палітра фантазій» розрахований на 2015-2016 роки. Тому якщо ви малюєте – сміливо надсилайте свої картини нам, – закликає до співпраці пані Наталя – художниця і сертифікований арт-терапевт. – Загалом упродовж року до нас надійшло понад сто картин. Але тут – відібрано найкращі. Не кожна дитина, та й дорослий, має можливість подорожувати, щоби побачити, як малюють їхні ровесники закордоном і в межах країни. Тому ми географічно охопили презентаціями більшість міст України.
У Кам'янці-Подільському на одній вулиці відкрили дві європейські виставки
Роботи надсилалися в період, коли в Україні відбувалося загострення військової та політичної ситуації. Не дивно, що більшість картин, навіть європейських, присвячені саме цій темі.
– Чесно скажу: події в нашій крані продемонстрували, що все починається з молоді. Тому сподіваюся, ця виставка надихне когось відкрити у собі таланти. І не переймайтеся, коли потрібно виходити за межі правил. Наприклад, Швеція – настільки незакомплексована країна, що її юні художники намалювали картину на музичних платівках, – говорить представниця благодійного фонду, котра паралельно із дитячою виставкою презентувала авторську – про особливості життя і побуту грузинського народу.

У Кам’янці-Подільському виставка діятиме упродовж місяця (у готель «7 днів» – вхід вільний, у виставкову залу – по 2 і 5 грн). Далі вона відправиться у Чернігів, Житомир, Одесу, Грузію та Литву.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього