У Кам'янці-Подільському намалювали «найменше графіті в Україні»
Ініціатором створення крихітного зображення пташки на водостічній трубі виступив Андрій Зоїн, директор фестивалю Respublica, важливою складовою якого є стріт-арт.У Кам'янці-Подільському намалювали «найменше графіті в Україні»
Ініціатором створення крихітного зображення пташки на водостічній трубі виступив Андрій Зоїн, директор фестивалю Respublica, важливою складовою якого є стріт-арт. Малюнок виконала київська художниця Аня Звягінцева, повідомляє інформаційне агентство культурних новин Cultprostir.

Андрій Зоїн розповів Cultprostir: «Мене завжди смішило, а потім бісило бажання різних фестивалів зробити щось найбільше в Україні (ковбасу, коровай, торт, паску, графіті і т.д.). І ми вирішили потроллити все це. Я попросив Аню Звягінцеву, яка якраз малювала в Кам\’янці, терміново намалювати щось маленьке. Вона намалювала пташку на водостічній трубі, сфотографувала і скинула мене, я написав у себе в Facebook, що «в Кам\’янці намалювали найменше графіті в Україні». Стали писати люди, питати адресу, потім журналісти підключилися. Аня не могла сказати точно, і я написав, що «графіті настільки мале, що його ніхто не може знайти». Ми посміялися, а потім подумали, що треба зробити таку серію дрібних робіт на тему птахів і розкидати їх по місту. А вчора подзвонили з центрального телеканалу, вони приїхали в місто, щоб зняти «найменше графіті в Україні» та взяти інтерв\’ю. Я розповів про те, що гігантоманія – це погано, про велике в малому, про те, що зустріти в міському середовищі маленьку пташку на стіні набагато крутіше, ніж побачити опудало, намальоване на 9-поверховій стіні. А Ані я написав, що вона вже стала відомою як автор найменшого графіті в Україні, і що нехай готує серію робіт на тему пернатих».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього