У Кам’янці-Подільському не хочуть демонтовувати "серп і молот"
У Кам’янці-Подільському влада міста впевнено наполягає на своєму: знаки «серп і молот» із пам’ятника радянським танкіста-визволителям демонтовувати не будуть.У Кам’янці-Подільському не хочуть демонтовувати "серп і молот"
У Кам’янці-Подільському влада міста впевнено наполягає на своєму: знаки «серп і молот» із пам’ятника радянським танкіста-визволителям демонтовувати не будуть.
Нагадаємо, що 16 червня на виконкомі Кам’янець-Подільської міської ради рішення «Про демонтаж символів «серп і молот», розміщених на постаменті у парку Танкістів» не набрало більшості, «за» проголосувала лише 1 людина. Наступного дня голова Хмельницької обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук видав розпорядженнядо місцевих органів влади про демонтаж пам’ятників і пам’ятнитних знаків комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів. До цього переліку увійшли знаки «серп і молот» у парку Танкістів та комуністичні зірки на фасаді Будинку офіцерів в Кам’янці. Виконати розпорядження необхідно до 15 липня.
Проте у Кам’янці-Подільському вирішили інакше і демонтовувати нічого не збираються.
«Зірки» на фасаді Будинку офіцерів закриті відповідними банерами, про що повідомлено управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації листом виконкому», – йдеться у відповіді, яка є у розпорядженні «Незалежного громадського порталу»
Стосовно знаків «серп і молот», влада міста продовжує наполягати на підпункті 8 пункту 3 статті 4 Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного(нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки» – заборона не поширюється на випадки використання символіки на намогильних спорудах, розташованих на території місць поховань, місць почесних поховань та за умови, що це не призводить до пропаганди злочинного характеру комуністичного тоталітарного режиму».
«Відповідно наявність символів «серп і молот» на постаменті пам’ятника у парку Танкістів не підпадають під дію зазначеного вище Закону, оскільки вказаний пам’ятник визволителям міста встановлено на могилі, де захоронено прах невідомого солдата», – повідомляється у листі міського голови, повідомляє Кам’янць Вечірній

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього