У Кам'янці-Подільському оберуть переможця конкурсу «Краща ялинкова прикраса»
Щорічний конкурс «Краща ялинкова прикраса» на приз міського голови відбувся 16 грудня в НВК №9. У ньому взяли участь 47 учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Кам’янця-Подільського.У Кам'янці-Подільському оберуть переможця конкурсу «Краща ялинкова прикраса»
Щорічний конкурс «Краща ялинкова прикраса» на приз міського голови відбувся 16 грудня в НВК №9. У ньому взяли участь 47 учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Кам’янця-Подільського. Проходив конкурс у трьох вікових категоріях: молодша, середня, старша. У майстерні Діда Мороза учасники створювали новорічні іграшки, композиції, вітражі. Журі конкурсу відзначило майстерність, творчість, вправність виконавців робіт.
Серед дітей дошкільного віку відбувся конкурс-виставка робіт новорічного змісту. Дошкільнята та їх батьки активно долучились до передноворічної події.
Всі роботи, виготовлені з любов’ю та очікуванням новорічних свят, виставлено в Кам’янець-Подільській міській раді для створення святкового настрою всім кам’янчанам.
Нагородження переможців конкурсу відбудеться 18 грудня під час відкриття міської ялинки. Призи вручатиме міський голова Михайло Сімашкевич.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього