У Кам'янці-Подільському обговорюватимуть "болючі" проблеми сучасного молодіжного середовища
«Молодь. Наше слово.» – це унікальна комунікативна платформа, що розроблена з метою створення відкритого майданчика для вироблення та обміну думок молодіжного середовища та донесення їх до представників державних органів, відповідальних за розвиток молодіжної політики.У Кам'янці-Подільському обговорюватимуть "болючі" проблеми сучасного молодіжного середовища
ГО \”Інститут демократії та соціального прогресу\”, Нова СД Платформа у співпраці з Фондом ім.Фрідріха Еберта в Україні в рамках Суспільної Ініціативи \”Молодь. Наше слово.\” запрошує представників громадських та політичних організацій, малого та середнього бізнесу, студентів, активістів, експертів на “нейтральну територію” для обговорення та вирішення актуальних “болючих” проблем сучасного молодіжного середовища – повідомляє Портал .

«Молодь. Наше слово.» – це унікальна комунікативна платформа, що розроблена з метою створення відкритого майданчика для вироблення та обміну думок молодіжного середовища та донесення їх до представників державних органів, відповідальних за розвиток молодіжної політики.

Захід відбудеться: 5 – 6 червня 2015 року – м.Кам\’янец-Подільський.

Запрошуємо та пропонуємо унікальний формат заходу – 7 тез – 7 слайдів – 7 хвилин, що дає можливість максимально продуктивно використати відведений для заходу час та залучити до обговорення якомога більше спікерів, а також попрактикуватися у навичках створення, складання та проведення презентацій!
Приєднуйтесь та реєструйтесь.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього