У Кам'янці-Подільському облаштували доступні з’їзди для неповносправних городян
У Кам’янці-Подільському для підвищення рівня доступності неповносправних осіб до міських будівель, громадських установ при проведенні ремонтів доріг та при влаштуванні об’єктів благоустрою встановлюють пандусиУ Кам'янці-Подільському облаштували доступні з’їзди для неповносправних городян
У Кам’янці-Подільському для підвищення рівня доступності неповносправних осіб до міських будівель, громадських установ при проведенні ремонтів доріг та при влаштуванні об’єктів благоустрою встановлюють пандуси.
Також при погодженні документів на відкриття нових об’єктів торгівлі, сфери обслуговування звертається особлива увага на створення доступності для людей з особливими потребами.
\”Дуже важливо, щоб люди з обмеженими фізичними можливостями відчували себе комфортно у своєму рідному місті та мали змогу без додаткової допомоги потрапити до аптеки, супермаркету, тощо. Тому ми продовжуємо в Кам’янці роботи по облаштуванню пандусів” – зазначає міський голова Михайло Сімашкевич.
За останніх 3 роки в місті з’явилося більше сотні доступних з’їздів для неповносправних кам’янчан. Лише минулого тижня по вулиці Шевченка на відрізку від вул. Північної до Пушкінської облаштовано 12 пандусів.
Продовжуватиметься робота по їх встановленню й надалі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього