В День апостолів Петра і Павла, в Кам’янці-Подільському відбулось урочисте відкриття і освячення першого в місті пам’ятника Героям Небесної сотні.

У Кам’янці-Подільському освятили меморіал Небесній сотніУ Кам’янці-Подільському освятили меморіал Небесній сотні В День апостолів Петра і Павла, в Кам’янці-Подільському відбулось урочисте відкриття і освячення першого в місті пам’ятника Героям Небесної сотні.

Захід проводився в храмі святих первоверховних апостолів Петра і Павла (УПЦ Київського патріархату). Незважаючи на обіцянки міських чиновників увіковічнити сучасних героїв, перший меморіал відкрився саме на території храму і на пожертви кам’янчан.

Пам’ятник виконаний у вигляді хреста, на вершині дзвін, а знизу Герб України.

На меморіалі викарбувані такі слова: “Славним синам України. Небесній сотні і всім полеглим за волю України. Героям слава!”, а на підніжжі написаний один з найактуальніших на сьогодні рядків з нашого гімну: “Душу й тіло ми положим за нашу свободу….”

На урочисте освячення прибули священики з хмельниччини, тернопільщини, а також католицький єпископ Вінницький та Хмельницький Леон.

Протоієрей Олександр, настоятель храму, заявив, що такі пам’ятники повині бути встановлені не лише біля храмів, а й на центральних скверах та в парках. Також він закликав молитися за наших вояків на Сході України, адже це новітні Герої України.
У Кам’янці-Подільському освятили меморіал Небесній сотні
На завершення тихо пролунала пісня “Гей, пливе кача”, а полеглим за волю України виконали державний Гімн.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього