У Кам`янці-Подільському підприємці знімають рекламні щитиУ Кам`янці-Подільському міська влада проводить роботу з впорядкування білбордів (рекламних щитв) у відповідності до затвердженої Концепції розміщення та розвитку зовнішньої реклами на території міста.У Кам`янці-Подільському підприємці знімають рекламні щитиУ Кам`янці-Подільському міська влада проводить роботу з впорядкування білбордів (рекламних щитв) у відповідності до затвердженої Концепції розміщення та розвитку зовнішньої реклами на території міста.
Уже було прийнято 5 рішень виконавчого комітету про демонтаж 15 конструкцій, з них демонтовано силами власників – 2 конструкції.
Суб’єктами підприємницької діяльності – власниками об’єктів зовнішньої реклами приведено у відповідність 31 конструкцію та 8 демонтовано.
А 26 листопада працівниками КП «Інспекція з контролю за благоустроєм та санітарним станом міста Кам’янця-Подільського» надано 9 приписів на проведення демонтажу 20 конструкцій, які встановлені самовільно або з порушеннями вимог Концепції. Підприємцям необхідно провести демонтаж конструкцій до 06 грудня 2013 року.
У разі невиконання вимог приписів Департаментом містобудування та архітектури будуть підготовлені проекти рішень на розгляд засідання виконавчого комітету про примусовий демонтаж об’єктів зовнішньої реклами (рекламних щитів).

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього