У Кам’янці-Подільському почали набирати саперів на навчання
18 січня розпочався третій набір другої ротації курсів підготовки з протидії саперних вибухових пристроїв за стандартами НАТО українських саперів військовослужбовцями Канади.У Кам’янці-Подільському почали набирати саперів на навчання
18 січня у Кам’янці-Подільському у Центрі розмінування ГУ оперативного забезпечення ЗСУ розпочався третій набір другої ротації курсів підготовки з протидії саперних вибухових пристроїв за стандартами НАТО українських саперів військовослужбовцями Канади, повідомляє УНН.
Навчання проходитимуть 16 слухачів. Це як кадрові військові, так і контрактники, які у мирному житті мали цивільні професії.
Підготовка відбуватиметься протягом 5 місяців. Після цього військові-контрактники отримають сертифікат державного зразка і зможуть підвищувати рівень підготовки інших військових та служити у зоні АТО.
Для підготовки українських саперів наразі приїхало 10 канадських військових фахівців. За тиждень їх буде працювати всього 22.
Загалом, від початку спільних українсько-канадських навчань, у Центрі розмінування пройшли підготовку 40 військових. До кінця 2016 року буде підготовлено ще 50 висококваліфікованих саперів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього