У Кам'янці-Подільському правоохоронці влаштували свято для людей з особливими потребами
У Кам’янці-Подільському з нагоди Міжнародного дня інвалідів відбувся урочистий захід під назвою «Збираємо тепло сердець», в організації якого взяли активну участь як працівники місцевого відділу поліції, так і керівництво Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області.У Кам'янці-Подільському правоохоронці влаштували свято для людей з особливими потребами
У Кам’янці-Подільському з нагоди Міжнародного дня інвалідів відбувся урочистий захід під назвою «Збираємо тепло сердець», в організації якого взяли активну участь як працівники місцевого відділу поліції, так і керівництво Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області.
3 грудня в приміщенні Кам’янець-Подільського планово-економічного технікуму-інтернату, де навчаються діти з обмеженими фізичними можливостями, відбулися урочистості та святковий концерт, приурочений до Міжнародного дня інвалідів, повідомляє сектор комунікації ГУ Національної поліції в Хмельницькій області.

На захід були запрошені члени Кам’янець-Подільського міськрайонного товариства інвалідів на чолі з його незмінним керівником Тамарою Сосновською. Товариство, очолюване Тамарою Георгіївною, об’єднує близько 200 сімей і займається вирішенням соціально-побутових проблем людей з обмеженими можливостями.
У Кам'янці-Подільському правоохоронці влаштували свято для людей з особливими потребами
Активно організація співпрацює і з місцевим відділом поліції в напрямку надання її членам юридичної та правової допомоги. От і цього дня правоохоронці долучилися до відзначення Міжнародного дня інвалідів, організувавши для членів товариства святковий концерт.

Звертаючись до присутніх у залі, заступник начальника Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Володимир Марчук наголосив на тому, що кожен з нас, переймаючись буденними проблемами, не повинен забувати про людей, які потребують особливої уваги та підтримки.

Захід супроводжувався концертом, в якому взяли участь солістка естрадного оркестру Головного управління Національної поліції в області Катерина Білоус та творчі колективи Кам’янця-Подільського.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього