У Кам'янці-Подільському правоохоронці затримали звідницю, на яку «працювали» 10 молодих дівчат
Трьом із них ще не виповнилось 18, тож організаторці «пікантного» бізнесу доведеться відповідати не тільки за звідництво, а й за втягнення у цю діяльність неповнолітніхУ Кам'янці-Подільському правоохоронці затримали звідницю, на яку «працювали» 10 молодих дівчат
Трьом із них ще не виповнилось 18, тож організаторці «пікантного» бізнесу доведеться відповідати не тільки за звідництво, а й за втягнення у цю діяльність неповнолітніх.
Працівниками карного розшуку Кам’янець-Подільського МВ УМВС спільно з колегами із відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми УМВС викрито та задокументовано злочинну діяльність 27-річної кам’янчанки, яка протягом тривалого часу займалася звідництвом.
Правоохоронці встановили, що сутенерка мала у своєму підпорядкуванні 10 молодих дівчат віком від 16 до 25 років, які займалися проституцією за грошову винагороду. Дівчата «працювали» в основному у Кам’янці-Подільському, але часом виїжджали і до сусідньої Чернівецької області.
Клієнтами сутенерки були заможні чоловіки, які приїжджали до Кам’янця-Подільського у справах або на відпочинок. Серед знайомих підозрюваної було чимало таксистів, які і доправляли дівчат за місцем виклику — в готелі, сауни та інші місця відпочинку. Від клієнтів організаторка бізнесу отримувала від 600 до 1000 гривень, з яких «підопічним» платила по 400.
Наразі стосовно підозрюваної відкрито кримінальне провадження за ч. 2 та ч. 3 ст. 302 «Створення або утримання місць розпусти і звідництво» Кримінального кодексу України. Слідчі дії тривають.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

Іноземці хочуть побудувати на Хмельниччині завод із виробництва автопроводки

Машинобудівна компанія “Sumitomo electric” має намір побудувати на