У Кам'янці-Подільському презентували «Абетку мандрівника»
Мрієте про подорож світом, але не знаєте з чого почати? Вам допоможе «Абетка мандрівника: детальна інструкція про те, як подорожувати коли і куди забажаєш, незалежно від віку, освіти та статків», яку написала Марія Солодар.У Кам'янці-Подільському презентували «Абетку мандрівника»
Мрієте про подорож світом, але не знаєте з чого почати? Вам допоможе «Абетка мандрівника: детальна інструкція про те, як подорожувати коли і куди забажаєш, незалежно від віку, освіти та статків», яку написала Марія Солодар. Про усі секрети подорожей розповіла сама Марія на прес-конференції, яка відбулась 11 липня у конференц залі готелю «7 Днів», повідомляє Громадське телебачення podillya.tv.

Марія Солодар – інтернет-підприємець, письменниця та мандрівниця. Її улюблена країна – США, де вона вже була і куди вирушає найближчим часом. Письменниця стверджує, що найкраще почуває себе там, де живуть успішні і працьовиті люди.

З самого дитинства Марія проявляла самостійність, тому в свої 12 пішла працювати на ринок, де продавали вааарюкзаки і портфелі. «В ті роки я пройшла непогану школу життя, – каже Марія – мене навіть «гіпнотизували» цигани, після чого вкрали купу грошей». На перші зібрані гроші письменниця поїхала разом з подругою у подорож Україною: Чернівці, Кам’янець-Подільський, тощо.
У Кам'янці-Подільському презентували «Абетку мандрівника»
Про свою першу подорож закордон Марія розповідає так: «Ми з другом виграли у квесті. Наш приз був – 10 тисяч гривень і ящик пива. На ці кошти ми поїхали машиною до Європи. Ми почали свій масштабний тур Угорщиною. Були в Словенії, Італії, Швейцарії, Ліхтенштейні, Німеччині…»

За словами самої Марії Солодар: ”Я почала писати в Малайзії… Через пів року роботи над книгою, в мене викрали ноутбук з дипломною роботою та чорновий варіант самої книги. Я майже опустила руки, але мені прийшов на допомогу мій колега та друг – Богдан Горбатюк. Ще через пів року, коли в мене не було обкладинки і, навіть, назви – він знов врятував мене. Без нього б цієї книги не було…В моїй книзі є три іврозділи. Перший про філософію подорожей, що вони дають для росту особистості, які бувають види мандрівників. Другий – про організаційну частину: як забронювати житло, про екскурсії, як жити і харчуватись, про медицину та інше. А третій – про те, як заробляти гроші в подорож…Якщо коротко: читайте книгу.»

В 23 роки Марія відвідала більше чотирьох десятків країн і вважає це лише початком. Має в планах побувати у всіх державах на Планеті.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення