У Кам'янці-Подільському презентували виставку «Люди і місто»
Фундація вільних фотографів знову порадувала себе і всіх любителів фотосправи новими кадрами – у РЦКіМ «Розмай» презентувала виставку «Люди і місто»У Кам'янці-Подільському презентували виставку «Люди і місто»
Фундація вільних фотографів знову порадувала себе і всіх любителів фотосправи новими кадрами – у РЦКіМ «Розмай» презентувала виставку «Люди і місто», повідомляє Хронікер.

Це – вже четверта виставка незалежних фотомитців у стінах центру культури і мистецтв. Однак цього разу майже всі 50 світлин розказують про людей. Портретний жанр полюбився не тільки авторам, але й глядачам. Хоча, як запевняють фотографи, свої виставки вони організовують спонтанно, не підганяючи їх під якусь конкретну тему.

– Ми давно співпрацюємо з Фундацією, – говорить директор «Розмаю» Володимир Кусік. – Приємно, що наш зал їй полюбився. Адже фотомистецтво і культура – невід’ємні складові одного цілого. В нинішніх умовах ми повинні про себе голосно заявляти.
Вільні фотографи, серед яких – Петро Ігнатьєв, Руслан Романюк, Микола Сідаш, Віктор Вінцерський, Володимир Рудик – закликали до співпраці і молодь.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього