У Кам'янці-Подільському презентують виставку скульптурних портретів відомих українців
Митці Кам’янця-Подільського радо сприйняли ідею про можливість використовувати площі історичного приміщення на першому поверсі міської Ратуші як майданчики для своїх творчих зустрічей, виставок, презентацій.У Кам'янці-Подільському презентують виставку скульптурних портретів відомих українців
Митці Кам’янця-Подільського радо сприйняли ідею про можливість використовувати площі історичного приміщення на першому поверсі міської Ратуші як майданчики для своїх творчих зустрічей, виставок, презентацій. Таким чином, маємо надію на створення справжнього арт-кафе в нашому місті.
Напередодні Дня святого Миколая в 2-х залах «Ратуші» було презентовано унікальну колекцію картин заслуженого художника України Бориса Негоди та культурно-освітній проект «Подільська абетка для родини». А вже 29 грудня на кам’янчан та гостей міста в арт-кафе чекає нова подія. О 16.00 тут відбудеться відкриття виставки скульптора Сергія Кляпетури, повідомляють на сайті міської ради.
Відомий скульптор презентує відвідувачам 18 скульптурних портретів відомих українців (Б. Ступка, Л. Сердюк, Б. Бенюк, Н. Матвієнко та інші) під назвою «Невипадкові зустрічі».
Можливість побувати в атмосфері творчого спілкування, бути враженим талантом та майстерністю відомого скульптора чекає усіх, хто завітає на відкриття виставки 29 грудня до «Ратуші» (1-й поверх).

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього