У Кам'янці-Подільському "прикрили" підпільний гральний заклад
Під час обшуку вилучили 10 гральних автоматів, гроші та бухгалтерську документацію.

У Кам'янці-Подільському "прикрили" підпільний гральний заклад
Під час обшуку вилучили 10 гральних автоматів, гроші та бухгалтерську документацію.

Діяльність підпільного грального закладу, розташованого в центрі міста, ретельно приховувалась. Вхідні двері були постійно замкненими, потрапити всередину можна було тільки за особистою домовленістю з адміністратором. Таким чином у приміщення потрапляли тільки «перевірені» люди.

Впродовж певного часу міліціонери ретельно відстежували діяльність грального залу. Отримавши дозвіл Кам’янець-Подільського міськрайонного суду, правоохоронцями був проведений обшук приміщення. Щоб потрапити всередину, працівникам міліції довелось вирізати двері болгаркою, оскілки гравці та адміністратори закладу відмовились відчиняти двері.

У результаті обшуку правоохоронці вилучили 10 гральних апаратів, гроші, що були в касі, та бухгалтерську документацію. По даному факту відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 203-2 «Зайняття гральним бізнесом» Кримінального кодексу України. Подібні дії караються штрафом від 10 тисяч до 40 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання, – повідомляє прес-служба УМВС України в Хмельницькій області.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього