У Кам'янці-Подільському пройде фестиваль середньовічної культури
Форпост – це найбільший фестиваль середньовічної культури в Україні.У Кам'янці-Подільському пройде фестиваль середньовічної культури
Форпост – це найбільший фестиваль середньовічної культури в Україні. Тут можна стати свідком боїв на мечах, взяти участь у майстер класах тогочасних танців та подивитися на вогняне шоу. І все це у стінах найкрасивішої фортеці України. Й хоча свято не зовсім музичне, тим не менше, аби створити справжню атмосферу лицарських баталій, на нього з’їдуться чимало гуртів з України та з-за кордону.

На музичній сцені виступлять ShamRocks (Київ), Друже Музико (Одеса), Mystical Jam Trio (Київ), Скандинавський електро-фолк від Скаді (Київ), Opium (Львів)
Singing Flute (Одеса), Lity Taler (Білорусь), Go-A (Київ). А також у день – концерти середньовічної музики.

Туристичний сезон у Кам\’янці-Подільському розпочинається з четвертого щорічного фестивалю середньовічної культури «Форпост. Дух воїна», який відбудеться з 1 до 3 травня у Кам`янець-Подільській фортеці.
Протягом трьох днів відвідувачі матимуть змогу зануритися у атмосферу середньовічного лицарського турніру. Окрім поєдинків, гостей фестивалю чекає ярмарок народних майстрів, страви на вогні, жива середньовічна музика, конкурси та майстеркласи для дорослих та дітей.
Вечірня розважальна програма з лицарськими боями, вогняним шоу, музичними виступами, тощо відбуватиметься на площі Польський ринок під міською ратушею Кам’янця, куди учасники фестивалю вирушатимуть факельною ходою прямо з фортеці.
Цього року організатори зроблять “Форпост” сімейним заходом, збільшивши кількість анімаційних заходів для наймолодших відвідувачів: батьки зможуть спокійно відпочити у той час як з їхніми дітьми будуть працювати професійні аніматори. Серед іншого, діти своїми руками зможуть виготовити патріотичні сувеніри, які будуть відправлені воїнам АТО.
Окрім того, під час фестивалю відбудуться благодійні аукціони. Усі виручені кошти організатори передадуть волонтерським організаціям. Організаційний комітет «Форпосту» закликає всіх охочих приєднатися до аукціону, придбавши пам`ятну річ, або надавши на продаж свій лот. Участь в аукціонах вільна.

Місце проведення: м. Кам`янець-Подільський, Старий замок.
Коли: 1-3 травня 2015 року.
Організатор: Українська фестивальна гільдія.
Веб-сайт http://ukrfest.eu/
Facebook https://www.facebook.com/events/756757117779153/
Вконтакте https://vk.com/forpostfest
Контакти для ЗМІ:
[email protected]
098 814 25 59

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього