У Кам'янці-Подільському пройде перший Міжнародний культурний форум
Програма першого Міжнародного культурного форуму«КАМ’ЯНИЙ ОСТРІВ»У Кам'янці-Подільському пройде перший Міжнародний культурний форум
Програма першого Міжнародного культурного форуму«КАМ’ЯНИЙ ОСТРІВ»

25 ВЕРЕСНЯ

ЛОКАЦІЯ – ІСТОРИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ К-ПНУ ІМЕНІ ІВАНА ОГІЄНКА.
Адреса: Старе місто, Татарська, 14
8.30 – 9.00. – Реєстрація учасників.
Фойє 1 поверху.
9.00 – 9.20 – Відкритя Форуму.
Актова зала історичного факультету (2 поверх).
9.30. – 11.00. – Круглий стіл «Психологія та література».
Модератор: Тетяна Сметанюк.
Серед гостей: Катерина Тягло, соціолог, кандидат соціологічних наук, письменниця (м. Київ).
Зала для захисту дисертацій (2 поверх, ауд. 23).
11.30 – 13.30. – Лекторій архівістів «АРХІВ та ІСТОРИЧНА ПАМ’ЯТЬ».
Модератор: Олександр Федьков.
Лекції:
«Архівні інновації: досвід і перспективи ДАОО».
Лектор: Анатолій Хромов, завідувач лабораторії з фізичної схоронності документів Державного архіву Одеської області.
Актова зала історичного факультету (2 поверх).
12.20 – 12.40. – кава-брейк.
«Оцифрування архівних фондів вумовах кризи: спільнокошт та волонтерський досвід ДАВіО».
Лектори: Сергій Фазульянов та Олександр Лушин, громадські активісти, волонтери, які оцифровують задустовані фонди Державного архіву Вінницької області.
Актова зала історичного факультету (2 поверх).
13.30 – 14.30. – обідня перерва.
14.30 – 15.30. – Лекція «Дослідження генеалогії: перші кроки, з чого почати».
Лектор: Віктор Долецький, директор центру вивчення генеалогії «Пращур» (м. Вінниця).
Актова зала історичного факультету (2 поверх).
Модератор: Ольга Комарова.

ЛОКАЦІЯ – МІСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА БІБЛІОТЕКА
Адреса: Князів Коріатовичів, 4
14.30. – 15.30. Лекція «Як захистити своє авторське право».
Модератор: Тетяна Сметанюк.
Організовує: Головне управління юстиції у Хмельницькій області.
Відділ краєзнавства (2 поверх)
15.40 – 16.30. – Виставка офортів художниці Галини Хорунжої (м. Львів).
Модератор: Ангеліна Єфименко.
Відділ краєзнавства (2 поверх).
15.40 – 16.40. – Презентація альманаху «Станіславський феномен». Творча зустріч з письменницею Енжи Боначенко (м. Київ).
Модератор: Олександр Шеремета.
Відділ краєзнавства (2 поверх).

ЛОКАЦІЯ – ІСТОРИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ К-ПНУ ІМЕНІ ІВАНА ОГІЄНКА
Адреса: Старе місто, Татарська, 14
17.00 – 18.00. – Презентація Всеукраїнського студентського фестивалю “Видавничий NON-STOP” (м. Київ). Зустріч з організаторами Ладою Голубєвою, Інна Кролевецькою, Оленою Каньшиною, Вікторією Шелест.
Модератор: Ольга Комарова.
Актова зала історичного факультету (2 поверх).
18.00 – 19.00 – перерва на вечерю.

ЛОКАЦІЯ – НАЦІОНАЛЬНИЙ ІСТОРИКО-АРХІТЕКТУРНИЙ ЗАПОВІДНИК “КАМ’ЯНЕЦЬ”
Адреса: вул. П’ятницька, 9
19.00 – 20.30. – Презентація роману Макса Кідрука «БОТ: ҐУАЯКІЛЬСЬКИЙ ПАРАДОКС» (м. Київ).
Модератор: Олександр Шеремета.
Внутрішній дворик установи.
20.45. – 22.30. – ПОЕТ-ЛІТчитання.
Модератори: Олександр Шеремета, Костянтин Козлов.
Внутрішній дворик установи.
Гості заходу: письменники Андрій Вар’ят (м. Львів), Енжи Богаченко (м. Київ), Анатолій Хромов (м. Одеса), Остап Микитюк (м. Калуш) та ін.

26 ВЕРЕСНЯ

ЛОКАЦІЯ – ІСТОРИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ К-ПНУ ІМЕНІ ІВАНА ОГІЄНКА.
Адреса: Старе місто, Татарська, 14
10.30 – 11.30. – Лекція «Філокартія історична – нова спеціальна історична дисципліна (на прикладі поштівок з видами Кам’янця-Подільського кін. ХІХ – поч. ХХ ст.)».
Лектор: Ірина Паур, кандидат історичних наук, завідувач музею історії К-ПНУ імені Івана Огієнка (м. Кам’янець-Подільський).
Модератор: Володимир Дубінський.
Актова зала історичного факультету (2 поверх).
11.30 – 12.00 – кава-брейк.
12.00 – 12.50. – Лекція «Сакральна архітектура Кам’янця в ретроспективі».
Лектор: Олександр Бучковський, магістр історії (м. Кам’янець-Подільський)
Модератор: Ольга Комарова.
Актова зала історичного факультету (2 поверх).
13.00 – 14.00. – Презентація книг етнолога Ірини Ігнатенко «Жіноче тіло у традиційній культурі українців» та «Народна медицина українців середнього Полісся: традиції та сучасність» (м. Київ).
Модератор: Валерій Щегельський.
Актова зала історичного факультету (2 поверх)
14.00 – 15.00. – обідня перерва.
15.00 – 16.00. – Лекція «Видавничі секрети Василя Доманицького».
Лектори: Богдан Цимбал, літературознавець ІЛ ВР НАНУ (м. Київ);
Ольга Комарова, аспірантка історичного факультету К-ПНУ імені Івана Огієнка (м. Кам’янець-Подільський).
Модератор: Олег Рарицький.
Актова зала історичного факультету (2 поверх).

ЛОКАЦІЯ – РУСЬКА БРАМА
Адреса: вул. Руська
17.00 – 18.00. – Вистава «FABLIO» народного театру «ЛІНК» (м. Кам’янець-Подільський).
18.20 – 19.20. – перерва на вечерю.

ЛОКАЦІЯ – НАЦІОНАЛЬНИЙ ІСТОРИКО-АРХІТЕКТУРНИЙ ЗАПОВІДНИК “КАМ’ЯНЕЦЬ”
Адреса: вул. П’ятницька, 9
19.30 – 21.00. – Презентація літературного журналу «WHITE PHOENIX».
Модератор: Тетяна Сметанюк.
Музичний супровід: Клуб поціновувачів оперного мистецтва «Секвенція».
Гості заходу: письменники Світлана Дідух-Романенко (м. Бориспіль), Анатолій Хромов (м. Одеса) та ін.
Внутрішній дворик установи.
21.00 – 22.30. – «Відеопоезія: література+кіномистецтво. Досвіди та експерименти». Транслювання кращих відеоробіт учасників фестивалю CYCLOP та інших авторів.
Модератор: Енжи Богаченко (м. Київ).
Внутрішній дворик установи.
22.30 – Фаєр-шоу на площі Вірменський ринок для гостей Форуму.
Організатор: народний театр “ЛІНК” (м. Кам’янець-Подільський).

27 ВЕРЕСНЯ

ЛОКАЦІЯ – ІСТОРИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ К-ПНУ ІМЕНІ ІВАНА ОГІЄНКА
Адреса: Татарська, 14.
10.00 – 12.20. – Презентація туристичних проектів.
Модератори: Богдана Опря, Христина Руссу.
Актова зала істфаку (2 поверх).
10.30 – 11.30 – Лекція «Жінет Максимович – львівянка з паризьким шармом».
Лектор: перекладач Тетяна Микич-Турчин (Філадельфія).
Модератор: Оксана Палій.
Зала для захисту дисертацій (2 поверх, ауд. 23).
11.30 – 12.00 – Реєстрація учасників і старт фотоквесту.
Організатор: фотограф Ангеліна Єфименко (м. Кам’янець-Подільський).
Біля центрального входу.
11.30 – 12.00. – кава-брейк.
12.00 – 13.00. – Лекція «Маловідомі сторінки театрального життя Поділля».
Лектор: Оксана Палій, аспірантка Київського національного університету театру, кіно і телебачення іменi І. К. Карпенка-Карого (м. Львів).
Модератор: Іванна Шептицька.
Зала для захисту дисертацій (2 поверх, ауд. 23).
12.20 – 13.20 – обідня перерва.

ЛОКАЦІЯ – КАВ’ЯРНЯ НА ЗАРВАНСЬКІЙ
Адреса: Зарванська, 11
13.30 – 14.30 – Презентація поетичної збірки «Нас. Троє». Творча зустріч з письменником Остапом Микитюком (м. Калуш).
Модератор: Ліза Бурденюк.

ЛОКАЦІЯ ЗАШИФРОВАНА У ЗАВДАННЯХ
15.00 – 15.30. – Закінчення фотоквесту. Підведення підсумків та нагородження переможців.

ЛОКАЦІЯ – ПАЛАЦ ЧАРТОРИЙСЬКИХ
Адреса: Зарванська, 13
16.00 – 17.00. – Відкриття фотовиставки «Сни Аурінії» фотографа Христини Руссу (м. Кам’янець-Подільський).
Модератор: Ольга Комарова.
17.10 – 18.00. – Презентація арт-буку «REDUX» художниці Юлії Табенської (м. Кам’янець-Подільський).
Модератор: Інна Березіна.
18.10 – 19.10. – Презентація «Патріотичних коміксів». Творча зустріч із співавтором проекту Лесею Воронюк (м. Чернівці).
Модератор: Ангеліна Єфименко.

ЗАКРИТТЯ ФОРУМУ
* У програмі можливі зміни.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього