У Кам'янці-Подільському пройде перший театральний фестиваль «Комора»
Актори Кам’янця-Подільського пішли на ризик.У Кам'янці-Подільському пройде перший театральний фестиваль «Комора»
Актори Кам’янця-Подільського пішли на ризик – упродовж трьох днів, 16-18 жовтня, у РЦКіМ «Розмай» пройде перший аматорський театральний фестиваль «Комора», повідомляє Хронікер.

Він збере кілька десятків творчих колективів з Полтави, Нововолинська, Хмельницького, Вінниці та Чернівців. Щодня у районному будинку культури ставитимуть близько 4-5 видовищ різних жанрів.

Так, 16 жовтня об 11.30 для дітей учасників АТО, із малозабезпечених сімей та інтернатів народний «Театр на Зарванській» покаже благодійну виставу «Неймовірна мандрівка кота Фортуна та черепашки Лялі». А в неділю о 12.00 актори вінницького театру «Сьоме небо» продемонструють, що і люди з обмеженими можливостями можуть себе реалізувати на сцені.

Програма фесту передбачає не тільки низку постановок, але й виставок, майстер-класів та творчих зустрічей. Вартість квитка на один день «Комори» – 30 грн, три дні – 60 грн.

Організатори заходу сподіваються, що дебют «Комори» послужить відродженням театральної культури в Кам’янці-Подільському і стане жовтневим надбанням міста.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту