У Кам'янці-Подільському розфарбували готель
У кольори веселки розфарбували готель «Reikartz», що в Старому місті, маляри Національної спілки художників України.У Кам'янці-Подільському розфарбували готель
У кольори веселки розфарбували готель «Reikartz», що в Старому місті, маляри Національної спілки художників України. Тепер, виходячи зі своїх номерів, гості закладу наштовхуватимуться на живопис, повідомляє Хронікер.

Василь Свалявчик, Олександр Ольхов, Михайло Довгань, Сергій Довгань, Олег Довгань, Аліна Славгородська – усі вони привезли до Кам’янця роботи, більшість із яких готувалися під час пленерів. Можливо, тому картини й настільки, живі, емоційні і яскраві, бо їх автори працювали над ними без жодних обмежень, коли умови і настрій диктувала природа.

«Дуже люблю пленери. Тут панує приємна дружня атмосфера, можна повчитися, надихнутися і зробити неочікувані для себе висновки. Пленери – це завжди пошук себе, – каже художниця Аліна Славгородська. – Дуже часто саме пленерні роботи стають найулюбленішими. Вони – живі та насичені енергією». І в цьому дійсно можна переконатися, дивлячись на її об’ємні, барвисті квіти, пелюстки, бутони.

До речі, «Reikartz» не вперше завішує свої стіни живописом. Для готелю вже стало традиційним приймати виставки художників.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього