У Кам'янці-Подільському розпочнуть ремонт внутрішньодворових проїздів
Як уже повідомлялося раніше, стратегічне завдання, яке поставив на найближчі роки міський голова Михайло Сімашкевич перед комунальниками міста – ремонт внутрішньодворових проїздів.У Кам'янці-Подільському розпочнуть ремонт внутрішньодворових проїздів
Як уже повідомлялося раніше, стратегічне завдання, яке поставив на найближчі роки міський голова Михайло Сімашкевич перед комунальниками міста – ремонт внутрішньодворових проїздів. В основній частині Кам’янця дорожнє покриття біля багатоповерхівок потребує повного оновлення, а не ямкового ремонту, адже в більшості випадків внутрішньо дворові проїзди не ремонтували по два десятки років, повідомляють на сайті міської ради.
До одного з найгірших внутрішньобудинкових проїздів міста належав і дворовий проїзд між будинками вулиць Червоноармійська та Тімірязєва, 150 (навпроти кінотеатру \”Юність\”). Згідно дорожнього плану 2015 року, 28 жовтня працівники КП \”Комбінат благоустрою\” розпочали тут плановий ремонт. Продовжаться роботи по відновленню дорожніх покриттів біля будинків у дворах і в подальшому.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому “чорний археолог” через сайт оголошень намагався продати пістолет часів Другої світової війни

Учора в центрі Хмельницького поліцейські затримали 29-річного чоловіка,