У Кам'янці-Подільському розподіляли кошти на спортивну галузь
В 2016 році на фінансування Програми розвитку фізичної культури і спорту в місті було виділено сесією міської ради 270 тис. грн. Вперше, за час дії Програми, на підтримку спорту і фізичної культури виділено такий обсяг фінансування. Для порівняння: в 2014-2015 рр. – по 70 тис. грн.У Кам'янці-Подільському розподіляли кошти на спортивну галузь
В 2016 році на фінансування Програми розвитку фізичної культури і спорту в місті було виділено сесією міської ради 270 тис. грн. Вперше, за час дії Програми, на підтримку спорту і фізичної культури виділено такий обсяг фінансування. Для порівняння: в 2014-2015 рр. – по 70 тис. грн.

З метою об’єктивного і прозорого розподілу коштів, відділом молоді і спорту департаменту гуманітарної політики було запропоновано усім керівникам спортивних закладів освіти, федерацій та спортивних організації подати потреби на рік для організації, проведення та забезпечення участі в офіційних змаганнях міського, обласного і всеукраїнського рівня за різними видами спорту. Сума, яка б забезпечила всі вище зазначені потреби виявилася не мала: 1 223 600, з яких 883 000 – на забезпечення участі спортсменів у змаганнях всеукраїнського рівня, 266 000 – обласного і 74000 – міського рівня.

Депутати міської ради, розуміючи складну ситуацію у фінансування спорту, виявили бажання бути учасниками розподілу коштів, виділених на Програму. Основними пріоритетами, які висловлювалися на спільних нарадах із спортивним активом міста були фінансування дитячого спорту (визначалося, що із коштів, які йдуть на змагання, 60% має бути спрямовано саме на цю вікову категорію), підтримка «Інваспорту», зосередження фінансування на змаганнях міського та обласного рівня.

3 березня відбулося заключне засідання по розподілу коштів. Із 250 тис. грн., які за Програмою підуть на фінансування спортивних змагань, 62,2 % коштів спрямовані на організацію, проведення та забезпечення участі школярів в змаганнях міського та обласного рівня. На підтримку «Інваспорту» із Програми планується виділити 10 000 грн. і таку ж суму заплановано на проведення Кубку України з мотоболу.

Загалом, 21 вид спорту, які розвиваються в місті, матимуть фінансування з міського бюджету. Найбільше коштів спрямовано на розвиток такого популярного виду спорту, як футбол: 56 680 грн., з яких на дитячий футбол заплановано 19 860 грн, решта – на проведення міських та участь в обласних змаганнях дорослих.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього