У Кам’янці-Подільському сапери закінчили навчання
Закінчився третій Курс підготовки українських військових саперів з виявлення, знищення саморобних вибухових пристроїв, який проводили канадські військові інструктори.
У Кам’янці-Подільському сапери закінчили навчання
Закінчився третій Курс підготовки українських військових саперів з виявлення, знищення саморобних вибухових пристроїв. Курс проводили канадські військові інструктори. А також завершився перший курс підготовки саперів Курс з розпізнавання ознак вибухових пристроїв на місцевості та тактичної медицини, який проводили британські військовослужбовці.
У ході урочистої церемонії, на якій вручали сертифікати, заступник начальника Центру розмінування підполковник Олег Гаврилюк зауважив, що курси проходили на високому рівні, адже всі заняття проводилися в умовах, максимально наближених до реальних: використовували стимулятори, макети, муляжі, повідомляє 20 хвилин.
«У цілому, завдання, які ставились перед початком курсів, успішно виконані. Уміння та навички, отримані нашими військовослужбовцями під час проведення навчань, безперечно, допоможуть нам при виконанні бойових завдань в зоні проведення АТО. Тому ми завжди з почуттям великої вдячності будемо згадувати всіх тих, хто приклав чимало зусиль для впровадження системи підготовки українських військовослужбовців за стандартами країн НАТО», – наголосив підполковник Олег Гаврилюк.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього